OTVORENÉ MAJSTROVSTVÁ MORAVY A SLIEZSKA V KARATE JESENÍK 2019

19. mája 2019

18.5.2019 Jeseník Zuzana Mišovýchová – 1. miesto kumite kadetky – 47 kg a 2. miesto st. žiačky – 42 kg Michaela Václavíková – 1. miesto kumite juniorky – 59 kg

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ A ŽIAKOV 2019 – JEDNOTLIVCOV, DRUŽSTIEV KATA A KARATE AGILITY

13. mája 2019

11.5.2019 Poprad Na majstrovstvách Slovenska bolo prihlásených 595 karatistov, náš klub reprezentovali: S. Caňová, A. Chudá, M. Chymo, M. Čmiko, A. Dudadík, R. Hnyk, O. Jánoška, S. Kuciaková, J. Lajstrík, D. Rybanský a L. Sprušanská.   Meno kategória Výsledok Čmiko Miroslav Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg začiatočníci 7 Dudadík Adam Kumite starší žiaci […]

22.ROČNÍK GALANTA KARATE CUP

5. mája 2019

Galanta 4.5.2019 Meno kategória Výsledok Dudadík Adam Kumite chlapci 10-11 rokov do 40kg 2 Lajstrík Jakub Kumite chlapci 10-11 rokov do 40kg 3

GRAND PRIX ŽILINA

1. mája 2019

Žilina 27.4.2019   Meno kategória Výsledok Harant Matúš Kumite mladší kadeti 12-13 rokov nad 55kg 2 Chudá Alexandra Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 30kg pokročilé 3 Jánoška Oliver Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg začiatočníci 2 Kuciaková Sára Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg pokročilé 2 Melišová Ema Kumite kadetky 14-15 rokov […]

OZNAM

29. apríla 2019

1.5.2019 (streda) 2.5.2019 (štvrtok) 3.5.2019 (piatok) KARATE tréningy nebudú začíname trénovať 6.5.2019 (pondelok) 8.5.2019 (streda) tréning nebude

15. ROČNÍK OTVORENÝCH MAJSTROVSTIEV SLOVENSKA SHITO RYU KARATE

24. apríla 2019

Dunajská Streda 20.4.2019   Caňová Karolína Kumite juniorky 16-17 rokov +58kg 1 Hnyk Ronald Kumite chlapci 10-11 rokov +43kg 5 Matušková Terézia Kumite dorastenky 14-15 rokov -55kg 3 Meluš Marek Kumite muži +35 rokov BRH 5 Mišovýchová Zuzana Kumite dievčatá 12-13 rokov -42kg 3 Václavíková Michaela Kumite juniorky 16-17 rokov -58kg 2

Slovenský pohár detí a žiakov – 3. kolo a Majstrovstvá Slovenska v kumite družstiev 10-11 ročných

17. apríla 2019

13.4.2019 Stará Ľubovňa Meno kategória Výsledok Chudá Alexandra Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 30kg pokročilé 5 Jánoška Oliver Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg začiatočníci 5 Rybanský Daniel Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí 5 Sprušanská Lujza Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg začiatočníčky 3 Meno kategória Výsledok A Karate […]

XV HARASUTO CUP

11. apríla 2019

6.-7.4.2019 ŁÓDŹ Poľsko Dňa 6.-7.4.2019 sa konal 15.ročník Harasuto cup v poľskom meste Lodž. Turnaja sa zúčastnili aj dve pretekárky KK DRAP : Michaela Václavíková a Zuzana Mišovýchová. Václavíková aj napriek dobrému výkonu v 1. kole prehrala. Viac sa darilo Zuzane Mišovýchovej, ktorá v 4. kole o postup do finále prehrala tesne 0:1. A v […]

SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV – 2. KOLO A MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V KUMITE DRUŽSTIEV 8-9 ROČNÝCH

25. marca 2019

Myjava 23.3.2019         Meno kategória Výsledok Caňová Simona Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg pokročilé 5 Dudadík Adam Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg pokročilí 7 Hatala Mathias Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg 3 Chudá Alexandra Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 30kg pokročilé 3 Jánoška Oliver Kumite mladší […]

OTVORENÉ MAJSTROVSTVÁ ZSZK MLÁDEŽE DO 11 ROKOV A 3.KOLO POHÁRA

19. marca 2019

16.3.2019 Kolárovo Meno kategória Výsledok Bánovský Filip Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg začiatočníci 3 Buday Adam Kumite kadeti 14-15 rokov do 70kg 1 Cagáň Adam Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg 5 Caňová Simona Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg 2 Čmiko Miroslav Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg začiatočníci […]