Tréningy počas letných prázdnin

20. júna 2018

Posledný tréning v tomto školskom roku bude 28.6.2018 Cez prázdniny budú tréningy v utorok a vo štvrtok, začíname 10.7.2018 od 10:00 do 12:00 všetky skupiny spoločne. Až do 2.8.2018. 5.8.2018 – 11.8.2018 sústredenie ORAVA Začiatok tréningov 1.9.2018 v obvyklých časoch.    

6th ESHRKF Championships Európska Shito Ryu Karate Federácia

18. júna 2018

Taliansko – Lanciano (Chieti) 16.06.2018 Kumite male +35 years OPEN  2. miesto Meluš Marek Slovakia SSHRKA

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ A ŽIAKOV 2018 JEDNOTLIVCOV, DRUŽSTIEV A KARATE AGILITY

23. mája 2018

19.5.2018 Košice Majsterkami Slovenska a víťazkami Slovenského pohára vo svojich kategóriách sa stali Nina Špániková a Zuzana Mišovýchová. Víťazom Slovenského pohára sa stal aj Daniel Rybanský v kategórii ml. žiaci začiatočníci. Meno kategória Výsledok Caňová Simona Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 30kg začiatočníčky 3 Dudadík Adam Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg začiatočníci […]

Otvorené Majstrovstvá ZsZK detí do 11 rokov a 4.kolo Pohára

9. mája 2018

Kolárovo 5.5.2018 Meno kategória Výsledok Karate klub DRAP Partizánske,D. Rybanský, A. Cagáň, M. Grolmus Kumite družstvá chlapci 8-9 1 Karate klub DRAP Partizánske, S. Kuciaková, A. Chudá Kumite družstvá dievčatá 8-9 3 Karate klub DRAP Partizánske, R. Hnyk, J. Lajstrík, M. Chymo Kumite družstvá chlapci 10-11 2 Meno kategória Výsledok Cagáň Adam Kumite mladší žiaci […]

21.ROČNÍK GALANTA KARATE CUP

1. mája 2018

28.04.2018 Meno kategória Výsledok Caňová Simona Kumite dievčatá 10-11 rokov do 35kg 3 Caňová Karolína Kumite dievčatá 14-15 rokov nad 54kg 2 Grolmus Matej Kumite chlapci 8-9 rokov do 28kg 3 Hnyk Ronald Kumite chlapci 10-11 rokov nad 40kg 2 Chudá Alexandra Kumite dievčatá 8-9 rokov do 35kg 2 Chudá Alexandra Kumite dievčatá 8-9 rokov […]

14. ROČNÍK OTVORENÝCH MAJSTROVSTIEV SLOVENSKA SHITO RYU KARATE

10. apríla 2018

7.4.2018 Dunajská Streda Marek Meluš – Kumite muži +35 BRH – 1. miesto

SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV – 3. KOLO

31. marca 2018

24.3.2018  Stará Ľubovňa Meno kategória Výsledok Gavliak Peter Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg začiatočníci 3 Chudá Alexandra Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg začiatočníčky 3 Kuciaková Sára Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg začiatočníčky 3 Lajstrík Jakub Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg začiatočníci 3 Mišovýchová Zuzana Kumite staršie žiačky […]

OTVORENÉ MAJSTROVSTVÁ ZSZK SENIOROV A 3.KOLO POHÁRA

20. marca 2018

17.3.2018 Nesvady Meno kategória Výsledok Barus Matej Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 40kg 2 Barus Marek Kumite kadeti 14-15 rokov do 52kg 5 Cagáň Adam Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg začiatočníci 2 Cagáň Adam Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg 1 Caňová Simona Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg začiatočníčky […]

SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV – 2. KOLO

7. marca 2018

3.3.2018 Partizánske   Meno kategória Výsledok Dudadík Adam Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg začiatočníci 2 Grolmus Šimon Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg 7 Hamara Christian Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg začiatočníci 5 Hnyk Ronald Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg pokročilí 7 Chudá Alexandra Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov […]

ORAVA CUP 2018

4. marca 2018

24.2.2018 Dolný Kubín Masárová Veronika Kumite juniorky 16-17 rokov +59kg 3 Mišovýchová Zuzana Kumite staršie žiačky 10-11 rokov -35kg 1 Václavíková Michaela Kumite kadetky 14-15 rokov -54kg 2